Jdi na obsah Jdi na menu
 

HAVAJSKÁ MASÁŽ
( Lomi Lomi )

Dlouhé uvolňující tahy prováděné rukama a předloktími, exotické oleje a podmanivá hudba. To je havajská masáž, nazývanimg_1013.jpgá Lomi Lomi.
Přijďte rozptýlit svůj každodenní shon a rozmazlit své tělo. Zaručuji vám, že tuto metodu si zamilujete tak, jak jsem si ji oblíbila já.Havajská masáž, nazývaná lomi lomi (tj. předloktí), je typická právě svými ojedinělými tahy, které se, na rozdíl od jiných druhů masáží, provádějí nejen dlaněmi, ale i předloktími, resp. jejich masitou částí. Velká plocha předloktí na vašich zádech, šíji či končetinách nabízejí neobyčejně uvolňující zážitek.

Tato oblíbená relaxační technika spojuje v sobě tyto principy:
- Taneční pohyby: masér/terapeut pohybuje celým tělem v souladu s pohyby, jež provádí rukama a předloktími, čímž se docílí vysoké hladiny energie mezi ním a klientem. Zkrátka řečeno, masér kolem vás ladně tančí a nespustí z vás ruce. No není to zážitek?
- dlouhé a plynulé tahy - havajskou masáž si snadno zamilujete právě díky svým dlouhým a plynulým tahům dlaněmi a předloktími, které tělo příjemně uvolní.
- Exotické oleje - havajská masáž se provádí s použitím kokosového, pomerančového či jiného exotického oleje, dle prání klienta.

Co lze masírovat:
Nejčastěji se provádí masáž celého těla (záda, dolní končetiny, horní končetiny, šíje a dekollt), v rozsahu cca 110 min.
Můžete však také vyzkoušet ochutnávku v podobě masáže zad, nohou zezadu a šíje (cca 60 min)


Rádi byste masáž vyzkoušeli?
Neváhejte mě kontaktovat