Jdi na obsah Jdi na menu
 

Masérské služby

Masérské služby:

Existuje celá řada metod, jak se zbavit img_1013.jpgbolesti zad a kloubů nebo se uvolnit a odpočinout si. Masáž je jednou z nejosvědčenějších z nich. Spojíte-li ji navíc s pohybem, udržíte své tělo v kondici po velmi dlouhou dobu.

Masáží existuje celá řada, od relaxačních přes detoxikační až k rehabilitačním. Volí se podle potřeb vás klientů. I vy si můžete vybrat z několika druhů masáží, které se mi nejvíce osvědčili, a věřím, že budete spokojeni.

DOPORUČENÍ:
- Pokud máte akutní či chronické bolesti zad, mohu vám pomoci osvědčenou klasickou masáží nebo účinnou manuální terapií Dornova metoda.
Abyste si úlevu po masáži udrželi co nejdéle, sestavím pro vás několik užitečných protahovacích cviků na pravidelné cvičení doma nebo v práci.

- pokud potřebujete vyčistit své tělo, nabízím vám medovou masáž, která je skvělou a účinnou detoxikační a relaxační metodou.

- Pokud vás bolesti zad netrápí a rádi relaxujete, jistě si přijdete na své s havajskou masáží či masáží lávovými kameny. Trpíte-li prochládáním končetin a je vám často zima, pak jsou zejména lávové kameny tou správnou volbou právě pro vás.

Mimo masáže nabízím i procedurní terapie, a to:
- suché uhličité koupele, které roztahují cévy a intenzivně detoxikují organismus,

- terapie infračervenou podložkou Biomat, která významně napomáhá k prokrvení organismu, regeneruje tkáně a dodává záporné ionty do organismu, čímž se osvědčila při léčení i nádorových onemocnění.
 


 

Zaujala vás některá z nabízených technik?

Pak mne stačí kontaktovat nebo navštívit a vybrat si ten pravý druh masáže či terapie pro každého z vás.

Zážitek z masáže je také stále oblíbenějším dárkem k významným událostem, a to ve formě dárkového poukazu. I ty je možné zakoupit po kontaktování na uvedených kontaktech.