Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Medová masáž:
 

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, únavě a chronických nemocech.

Při medové masáži dochází díky detoxikačním působení včelího medu a tlakových hmatů k odstraňování toxinů nahromaděných v lidském těle. Zdá se to neuvěřitelné, ale med dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v našem těle. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost všech orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a ozdravění organismu.

Medová masáž probíhá v oblasti zad, tedy v blízkosti životních orgánů a rozvodí cév lidského těla.

Jedna procedura trvá v délce cca 35-40 minut. Na počátku nanesu určité množství medu na záda klienta v oblasti páteře. Poté pomocí tlakových hmatů (tj. přikládání a rázného odtahování rukou) provádím detoxikaci kůže. Klient může tuto proceduru vnímat jako jemné tahání za kůži. Po úplném vyschnutí medu očistím kůži zad vodou a nanesu novou vrstvu medu. Procedura se zopakuje celkem třikrát.

Účinky medové masáže poznáte okamžitě - vlivem intenzivnímu prokrvení kůže spojeném s detoxikačním působením medu je kůže na zádech na omak značně jemnější a hladší. Dochází také k celkovému prokrvení organismu, vlivem čehož klienti pociťují ústup případné únavy a příval energie. Ustupují také bolesti hlavy a dochází k uvolnění zad v oblasti lopatek.

Rádi byste medovou masáž vyzkoušeli?

Neváhejte mě kontaktovat na uvedené kontakty.

img_1064.jpg