Jdi na obsah Jdi na menu
 


Richway Amethyst BioMat:
ne-obrazek.png


Jedná se o moderní výhřevný systém využívající tří přírodních jevů.
- dlouhovlnné infračervené záření  o vlnové délce 5,5 – 12 mikronů, tzv. sluneční energii,
- anionty známé jako vitamíny vzduchu a
- krystaly ametystu pro jejich uklidňující účinky a schopnost zesílit frekvenci infračerveného záření až nad 30 mHz.


Amethyst BioMat™ je slabá matrace, která se využívá pro domácí i profesionální účely.
Na rozdíl od běžné elektrické dečky, která prohřívá tělo pouze na povrchu a může při ní dojít k popálení, matrace Biomat prohřívá tělo do hloubky a i při vysoké teplotě nemůže dojít k popálení.
Tento výhřevný systém doplňuje do našeho těla anionty a dlouhovlnné infračervené záření, které má schopnost proniknout až do hloubky 15 cm.
Matrace Biomat se používá jak preventivně (prevence proti onemocnění, jako podpora relaxace a celkové regenerace), tak po úrazech a operacích pro posílení rekonvalescence. Lze ji použít ke zlepšení krevního oběhu, nebo pro nastartování metabolismu a procesu spalování kalorií. Rovněž lze matraci Biomat při teplotě 70 stupňů využít jako infrasaunu: v tomto případě hluboce detoxikuje organismus a pomáhá ke sportovní rehabilitaci..

Indikace matrace Biomat (K čemu se používá?):
• Pomáhá ulevit od bolesti a ztuhlosti kloubů
• Snižuje stres a únavu
• Zlepšuje krevní oběh
• Podporuje imunitní systém
• Redukuje hyperaktivitu
• Pomáhá spalovat kalorie a regulovat hmotnost
• Posiluje kardiovaskulární systém
• Pomáhá odstraňovat odpadní látky a toxiny
• Dodává energii a vitalitu
• Napomáhá hluboce relaxovat v hladině delta
• MÁ SCHOPNOST NASTARTOVAT METABOLICKÝ PROCES BEZ SVALOVÉ KONTRAKCE

Matraci Biomat je možné použít v rozmezí teploty 30-70 stupňů, přičemž záleží na tom, zda je užívána preventivně (nízká teplota), v pooperačních stavech (střední teplota) či vážnějších onemocněních (vysoká teplota)
"Princip, na němž je výhřevný systém Amethyst BioMat™ založen, je inspirován objevem oceněným Nobelovou cenou objasňující funkci iontových kanálků v živých buňkách (Erwin Neher a Bert Sakmann získali v roce 1991 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objevy v oblasti „funkce iontových kanálků v buňkách“) a technologii vyvinutou organizací NASA, jako prevence proti atrofii svalstva a orgánů ve stavu bez tíže." (***zdroj)

Matraci Biomat lze používat při masáži nebo samostatně.
Prohřívání lze provádět denně, a to v rozsahu
5-60 minut (vysoká teplota)
5-60 minut střední teplota
5-nepřetržitě nízká teplota.

Je dokázáno, že v případě studených končetin dojde ke kompletnímu prohřátí po 14 dnech každodenního prohřívání v délce 10 minut.
Po mnoha letech výzkumů a testování se zjistilo a prokázalo, že působení dlouhovlnného infračerveného záření a záporné ionizace je prospěšné našemu zdraví. Mnoho chorob bylo jejich denním užíváním vyléčeno, nebo došlo k významné úlevě od příznaků.

Specifikace výhřevného systému Richway Amethyst BioMat™
1. Matrace RichWay Amethyst BioMat™ je vyrobena z uhlíkové keramiky japonského výrobce Kurare (č. patentu 1386560).
2. Matrace RichWay Amethyst BioMat™ vyzařuje záporné ionty a převádí kladné ionty v lidském těle na záporné. Dodává sílu a energii a pomáhá ulevit od bolesti.
3. Kompozitní „Super Fiber“ materiály japonského výrobce Kurare generují dlouhé infračervené záření (5,5 – 12 mikronů), které je lidské tělo schopné snadno absorbovat.
4.  Speciální dvojitá vrstva skleněných vláken dokonale odřízne škodlivé podzemní vodní žíly.
5.  Matrace Richway Amethyst BioMat™ je vybavena pokročilým počítačovým čipem a ovládacím systémem.

Vyhříváním svého těla matrací Biomat dodáte infračervené záření a nepostradatelné záporné ionty do vašeho těla. Biomat, jako podpůrný terapeutický prostředek, je vhodný úplně pro každého.